Наразі реєстр боржників налічує понад 5,5 мільйонів боргів: за комунальні послуги, штрафи за порушення ПДР, несплата аліментів, не погашений своєчасно кредит.
⁉️Видалення даних з реєстру боржників: куди звертатись?

KVADRA PRAVO стало першим адвокатським об’єднанням, прийнятим в члени Асоціації українських банків.

19 жовтня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів», який ще відомий за скороченою назвою – «Закон про захист бізнесу».

29 жовтня 2019 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» яким встановлюється відповідальність за порушення п. 21.11. Правил дорожнього руху. Відповідно до цього пункту Правил дорожнього руху (в контексті розглядуваного питання) забороняється перевозити: дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу.

Обмеження щодо здійснення господарської діяльності. Директор не може без згоди Загальних зборів учасників або Наглядової ради (у разі її створення):