🚘 ❓Які авто підпадають під транспортний податок
У списку — 229 моделей автомобілів.
Ідеться про такі марки, як Porsche, Tesla, Toyota, LandRover, Lexus, Bentley, Jaguar, BMW та Mercedes-Benz. Повний список можна знайти за посиланням.
Оподатковують автомобілі, які коштують понад 375 мінімальних зарплат. Так, у 2023 році податок стягують із автомобілів вартістю понад 2,25 млн грн.

☝️Держмолодьжитло суттєво оновило механізм іпотечного кредитування молоді. Із 1 лютого такі кредити стали значно більш вигідними для молодих сімей.

✍️ Для цього змінений Порядок надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла.

❗️Таке кредитування Держмолодьжитло здійснює на виконання Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2023 роки та на підставі 📃 Постанови Кабінету Міністрів України № 488 від 11 травня 2011 р.

1️⃣💡Заміна на LED-лампи.

Програма безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання 💡на енергоощадні LED-лампи у тестовому режимі стартувала з 16 січня, а 🗓 з лютого буде працювати повноцінно.

📲 Кожен українець зможе подати заявку через «Дію», а потім отримати 5️⃣ нових ламп у найближчому відділені «Укрпошти».

❗️☝️Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду України, інформують у фонді.

🚘❇️ Під час виїзду за кордон на своєму автомобілі водію необхідно мати страховий сертифікат "Зелена картка", наявність якого перевіряє прикордонна служба.

Цей обов’язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів забезпечить виплату страхового відшкодування, якщо внаслідок ДТП буде завдано шкоди життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб.