⁉️Що зміниться

Тепер норми, що діють у банківській системі України під час створення, оброблення та зберігання електронних документів, пов’язаних із вчиненням правочинів, поширюватимуться і на платіжні організації платіжних систем, учасників платіжних систем, операторів послуг платіжної інфраструктури та їх клієнтів (користувачів платіжних систем). Це дасть змогу суттєво зменшити непродуктивні витрати й підвищити ефективність виконання банківських та платіжних операцій, а також швидкість і якість обслуговування фінансовими установами своїх клієнтів.

В Україні з 24 липня буде 🔁змінений механізм підготовки та перепідготовки водіїв. Міністерство внутрішніх справ затвердило відповідну постанову.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

З понеділка, 23 травня, в Україні запустили послугу одночасного оформлення 📄внутрішнього та 📄закордонного паспортів. 🗂Документи можна отримати, починаючи з 14-ти років.

Ніхто з українців не готувався до війни. Тому, коли люди тікали від обстрілів, вони 📑🙅не думали про документи. Так, були ситуації, коли батьки віддавали дітей родичам, хрещеним і ті евакуювались у безпечні регіони. А коли постало питання звернутись для отримання довідки внутрішньо переміщеної особи, то і починали проблеми.

Грантова програма спрямована на підтримку діючих мікропідприємств (до 🔟 робочих місць) в таких областях України: Львівська, Закарпатська, Київська (❎окрім м. Київ), Чернігівська та Сумська.