💁‍♂️ ПРОСТІЙ – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних чи технічних умов, необхідних для виконання роботи, або іншими обставинами (стаття 34 Кодексу законів про працю України).

⚖️ У свою чергу умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності визначає Закон України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

У разі самостійного виправлення платником податків, з дотриманням порядку, вимог та обмежень, помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання у звітних (податкових) періодах, що припадають на період дії воєнного стану, такі ☝️платники звільняються від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених п. 50.1 ст. 50 Кодексу, та пені.

Тобто платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - Податок), які надаватимуть до контролюючих органів уточнюючі податкові декларації за звітні (податкові) періоди, що припадають на період дії воєнного стану, ❌НЕ НАРАХОВУЮТЬ ШТРАФНІ САНКЦІЇ ТА ПЕНЮ.

📃Складені, надіслані (вручені) у 2022 та 2023 роках податкові повідомлення-рішення про сплату сум Податку, по яких не нараховується та не сплачується Податок, підлягають скасуванню (відкликанню), а грошові зобов’язання та податковий борг, визначені контролюючим органом, — анулюванню.

❗️Надмірно сплачені суми Податку підлягають зарахуванню виключно в рахунок майбутніх платежів з цього Податку, а в разі наявності у такого платника податкового боргу з Податку — надміру сплачені суми зараховуються в рахунок погашення такого боргу.

💵 Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, — це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку — резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів — фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених ПКУ (пп. 14.1.170 ПКУ).

Віднесення банку до категорії неплатоспроможних, запровадження процедури тимчасової адміністрації або ліквідації банку НЕ ПРИПИНЯЮТЬ ДІЮ КРЕДИТНИХ ДОГОВОРІВ.

❓ЯКІ ПРОФЕСІЇ ВХОДЯТЬ ДО ПЕДСТАЖУ:
Всі педагогічні працівники, будь то вихователі у садочках, вчителі шкіл, а також викладачі вищих навчальних закладів. Як правило, відпрацьовані роки показують досвід і кваліфікацію педагога, тому на його послуги буде більший попит із вищою зарплатою.