Більша частина новин зараз стосується коронавірусу та його ходи по планеті.
Водночас, навіть під час кризи необхідно готуватися до життя після неї, аналізувати обставини, що склалися, а також мінімізовувати негативний вплив несприятливих чинників.
АО #КВАДРА_ПРАВО започатковує цикл матеріалів, спрямованих на підтримку бізнесу під час дії карантину та надзвичайної ситуації.

Нещодавно на інформаційному порталі Державної податкової служби України з’явилась новина щодо звільнення від відповідальності платників податків за порушення податкового законодавства. У зв’язку з численними запитами від бізнесу та громадян, Державна податкова служба підготувала відповіді у Інформаційному листі №7.

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ KVADRA PRAVO ПРОПОНУЄ ВАМ:

РЕЄСТРАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ "ПІД КЛЮЧ" від 3,5 тис.$, строк - від 6 тижнів.

ПОГОДЖЕННЯ НАБУТТЯ ІСТОТНОЇ УЧАСТІ В ФІНАНСОВІЙ КОМПАНІЇ - від 1,6 тис.$

Верховною Радою України 17 березня 2020 року прийнято закон, направлений на боротьбу з коронавірусом COVID-19.

KVADRA PRAVO стало першим адвокатським об’єднанням, прийнятим в члени Асоціації українських банків.

«Наше співробітництво є початком нового етапу в роботі – укріплення юридичних позицій АУБ. Адже команда АО KVADRA PRAVO націлена на оперативне реагування на зміни в законодавстві шляхом надання чітких і конструктивних пропозицій щодо регулювання роботи банківського та фінансового сектору України», - розповідає Дмитро Варчук, засновник групи компаній KVADRA INVEST.

Зазвичай, членами АУБ є комерційні банки, які отримують підтримку в роботі з НБУ, ВРУ, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів та ін., а також  використання ряду переваг - від захисту інтересів банку до перепідготовки персоналу.

Довідка: Група компаній KVADRA INVEST створена у 2015р. Наразі, до складу входить 8 компаній, які надають послуги різних напрямків бізнесу. АО KVADRA PRAVO надає юридичні послуги та адвокатський супровід юридичним особам.