Укладаючи договір із клієнтом, сторони автоматично стають контрагентами та між ними виникає правовий зв’язок.   Виходячи із практики – кожен контрагент  самостійно відповідає за результати своєї господарської діяльності, але уповноважені органи не завжди дотримаються  даної позиції, та мають на меті покласти всю відповідальність на   добросовісну сторону договору.

 

Враховуючи, різноманітність та доступність джерел інформації, про підприємство, його господарську діяльність, керівників компанії, судових спорах,   перевірки податкового статусу  – просто є необхідним використати вказані дані до підписання відповідного договору із потенційним партнером.

Перевірити контрагента можна різними шляхами, зокрема:

  1. Програма OpendataBot. (сервіс моніторингу реєстраційних компаній та їх судових рішень. Одна із самих зручних програм, яка має простий функціонал та  складності у користування не виникає. Для роботи необхідно мати ідентифікаційний код, або повну назву підприємства. Даний сервіс надає повну інформацію про учасників та керівників компанії, судових рішеннях (цивільних, господарських та кримінальних справах).
  2. Єдиний реєстр юридичних та фізичних осіб підприємців та громадських формувань, вказаний реєстр є основним та найбільш точним джерелом перевірки цивільної дієздатності підприємства. У вказаному реєстрі можливо отримати дані, про керівництво компанії, про учасників та бенефіціарів підприємства, дані про статутний капітал суб’єкта господарської діяльності, дані про банкрутство, припинення діяльності та відкритих виконавчих справах.
  3. Єдиний реєстр судових рішень, у вказаному ресурсі можна отримати інформацію про судові рішення, де стороною може виступати контрагент, якого Ви перевіряєте. Важливо звернути увагу на предмет спору.
  4. Єдиний реєстр боржників, є базою про невиконані майнові зобов’язання боржників і запобігання відчуження такими боржниками власного майна. Відомості про боржника вносяться в єдиний реєстр боржників одночасно з внесенням постанови про відкриття виконавчого провадження.
  5. Реєстр Державної Фіскальної Служби, є базою перевірки податкового статусу, а також отримання інформації про оплату  податків партнером.

Для надання більш  детальної інформації, про контрагента, із розвернутим аналізом про його фінансову діяльність, а саме боргові зобов’язання, зростання прибутку, рентабельність активів, показники підприємства за всю історію розвитку та зв’язку із іншими контрагентами,  визначення конкурентоспроможності підприємства, а також даними про можливі ризики при виникненні договірних відносин, звертайтесь за допомогою до групи компаній KVADRA INVEST.

Наша компанія надає можливість вирішити питання в аспекті комплексного підходу до поставлених завдань, які виходять не тільки із аналізу та перевірки даних контрагента, а також надання кваліфікаційної правової допомоги із мінімізацією ризиків для діяльності вашого підприємства, яку  ми  максимально гарантуємо.