Уряд виключив процедуру зняття транспортних засобів з обліку при переході права власності до нового власника. Транспорті засоби в такому випадку будуть перереєстровуватися.

Зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів внесені постановою КМУ від 22.08.2018 р. № 637.

Також, перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, доповнений договором купівлі-продажу транспортного засобу, укладеним за результатами прилюдних торгів (аукціону) або електронних торгів, за якими продавцем виступає Нацагентство з розшуку корупційних активів.

Змінами пропонується передбачити можливість видачі сервісним центром МВС управителю на підставі його заяви та відповідного договору управління, укладеного між управителем та Нацагентством з розшуку корупційних активів, тимчасового реєстраційного талона на строк, що вказаний у договорі управління, а також нового свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків.

Також уточнено положення розділу «Майно, яке швидко втрачає свою вартість» додатку до постанови КМУ від 13.09.2017 р. № 685 «Про Примірний перелік майна, в тому числі у вигляді предметів чи великих партій товарів, зберігання якого через громіздкість або з інших причин неможливе без зайвих труднощів, або витрати на забезпечення спеціальних умов зберігання якого чи управління яким співмірні з його вартістю, або яке швидко втрачає свою вартість, а також майна у вигляді товарів або продукції, що піддаються швидкому псуванню, що підлягає реалізації», що дозволяє більше розкрити право Національного агентства самостійно визначати шлях управління транспортним засобом (реалізація або передача в управління за договором).