🗓Термін зберігання документів у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або у центрах «Паспортний сервіс» Державного підприємства «Документ»:
📍паспорт громадянина України для виїзду за кордон — 1 місяць;
📍ID-картка — 3 місяці;
📍після закінчення зазначених термінів оформлені документи передаються до терпідрозділів та відділень ДМС для подальшого зберігання.

❗️❗️Такі ж терміни зберігання документів діють і в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи.

☝️❗️У ДМС наголошують, що термін зберігання готових ID-карток та паспортів для виїзду за кордон (при одночасному оформленні) у центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи становить 3 місяці з моменту їх надходження. Після закінчення цього терміну паспортні документи разом із заявою-анкетою та долученими до неї документами повертаються для зберігання до відповідного територіального підрозділу ДМС на території України.

🪪❓Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах ДМС?
Готові ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у ДМС протягом двох років. Також ви можете написати заяву і продовжити термін зберігання паспортного документа до трьох років.

❗️УВАГА❗️До закінчення дії воєнного стану та обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 в Україні, оформлені документи зберігатимуться у ДМС НЕОБМЕЖЕНИЙ ТЕРМІН.