📑 Для призначення житлової субсидії громадянин крім заяви та документів, що посвідчують особу, обов’язково подає декларацію.

❗️☝️ У разі виявлення помилки в декларації уповноважений орган має сповістити заявника про помилку. При цьому відповідно до пункту 61 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, уповноважений орган самостійно обирає форму такого повідомлення (особиста бесіда, поштовий зв’язок, смс-повідомлення, лист на електронну пошту, повідомлення через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або через Портал Дія).

🖊 ДЛЯ ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛКИ людина може:
🅰️ подати нову декларацію (якщо дані потребують зміни чи уточнення) або
🅱️ доповнити попередню (якщо при заповненні документа обов’язкове поле було пропущене).

📝 Подавати виправлену декларацію людина може в будь-який зручний для неї спосіб.

✍️ Помилку можна виправити протягом 30 календарних днів з дати подання документів. Водночас 30-денний термін для виправлення помилки може бути продовжено на час хвороби заявника. При цьому факт хвороби має бути підтверджено документально (пункт 47 Положення про порядок призначення житлових субсидій).

☝️ Якщо протягом визначеного строку помилки у декларації (чи заяві) виправлено не було, 🙅‍♀️ у призначенні житлової субсидії буде відмовлено.

📥 Про це заявника повідомляють протягом трьох календарних днів з дня прийняття такого рішення. При цьому заявник про прийняте рішення інформується з врученням відповідного паперового повідомлення під особистий підпис із зазначенням причин відмови і порядку оскарження прийнятого рішення або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або Портал Дія.

☎️ У період дії воєнного стану в Україні уповноважений орган може повідомляти заявнику про прийняте рішення в телефонному режимі із внесенням відповідного запису до окремого журналу реєстрації інформування заявників.